Teardrop mini-caravan

Miks valida Teardrop mini-caravan?


Nad on stiilsed ja praktilised. Nad on kerged ja hõlpsasti järelveetavad. Ja pealegi,

PALJUDES IMELISTES PAIKADES POLE JU HOTELLEツ.

Me ehitame erineva varustustasemega Teardrop tüüpi matkahaagiseid. Gabariidid kõigil samad, erinevused vaid värvitoonides ja mugavusvidinates, mis hakkavad suuresti määrama Sinu reisi-, matka- või puhkusefiilingut.

Baasvarustuses Teardrop mini-caravan sobib neile, kes tahavad ise veel oma matkahaagisele käe külge panna ehk tuunida mini-caravani kööki ja süsteeme omal äranägemisel.

Kui soovid täislahendust, siis meie pakutava lisavarustusega viid oma Teardrop matkahaagise täiesti uude “liigasse”. Eriti uhked oleme suure panoraamakna üle. Lisatav klaaspind muudab matkahaagise salongi avaramaks ja valgusküllasemaks. Nii, et seal lesides on taevalaotus mõnusalt Teie päralt.

Teised lisad leiad peamiselt köögiosast. Sinna oleme komplekteerinud off the grid-köögilahenduse, kus Sinu kasutada on sõltumata vedava auto elektrisüsteemist nii külmik, integreeritud gaasipliit kui kraanikauss ehk saad jätta oma Teardrop mini-caravani täies funktsionaalsuses sihtkohta ja reisikaaslase saata näiteks autoga poodi matkavarusid täiendama.

Korduma kippuvad küsimused >

Kaal & Mõõdud

Tühimassal. 550kg
Täismass750kg
Treileri pikkus4200mm
Treileri laius1995mm
Treileri kõrgus1900mm
Salongii sisepikkus2000mm
Salongi siselaius1410mm
Salongi sisekõrgus1250mm
Assemble Your Teardrop here! / Stellen Sie hier Ihren Teardrop zusammen! / Komplekteeri endale Teardrop siin!

MiniCamper

Teardrop

Köögi ja voodiga mini-caravan

Hind alates €12 500

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Komplekteeri endale Teardrop:

Teardrop mini-caravan armastab retrolikumaid värvitoone ja nende valimiseks kasutame RAL CLASSIC värvikaarti. Arvesta, et reaalsuses tuleb mini-caravan valitud toonist õrnalt heledam! Mõned meie lemmiktoonid on siin –

matkahaagise värv

Hind

Siin lehel olevad hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

Tasumine

Esimene Teardrop mini-caravan matkahaagise sissemakse (nö järjekorda-võtmise-tasu) on summas € 1 500.
Kui oleme kõikides tingimustes kokku leppinud (tavaliselt kulub 1 nädal), alustame matkahaagise komplekteerimist peale järgmist osamakset (50% matkahaagise maksumusest). Komplekteerimisaeg kokku on kuni 8nädalat. Lõppmakse (50% matkahaagise maksumusest miinus €1500) tuleb tasuda peale valmimist (enne kätteandmist/kohaletoimetamist).

Kohaletoimetamine

Transpordikulu ei sisaldu Teardrop mini-caravani hinnas. Asume Pärnus. Seega, kui tuled ise matkahaagisele järgi, siis hinnale ei lisandu midagi.
Mandri-Eestis jääb kohaletoimetamise kulu €150 ja saartele €200 piiresse. Mujale euroopassse jääb €300-1,000 piiresse.

Komplekteeri endale
Teardrop!
Vaata
fotogaleriid!

Müügisalong Tallinnas

Nordauto/Balticboat, Kadaka tee 72a, Tallinn

minicamper shop